HOUSEMARKET EXPO 2018

Nowoczesne, ekologiczne, z dobrą architekturą i odpowiadające na potrzeby mieszkańców – w takich mieszkaniach i domach chcą dziś żyć Polacy i takie zaprezentujemy na Housemarket Expo 2018 – targach mieszkań, apartamentów, domów i nieruchomości na Śląsku. Targi będą wydarzeniem towarzyszącym III edycji 4 Design Days.

Oferty najnowszych inwestycji mieszkaniowych na Śląsku – mieszkań, apartamentów, domów i gruntów. Nowo wybudowane, jak i w zrewitalizowanych obiektach. Ceny nieruchomości i porady dotyczące finansowania zakupu. Rozmowy z architektami i projektantami – na to mogą liczyć goście Housemarket Expo 2018. Wszystko w atmosferze dobrej architektury i designu, w trakcie imprezy 4 Design Days i wystawy designerskich produktów do wyposażenia wnętrz. Całość w niebanalnym i wielokrotnie nagradzanym miejscu – Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Dla mieszkańców Śląska Housemarket Expo 2018 to niepowtarzalna okazja do zapoznania się z ofertą deweloperów, porównania cen, porozmawiania z architektami i projektantami czy zaplanowania wyposażenia do wymarzonego „M”.

Dla deweloperów Housemarket Expo 2018 to świetne miejsce, by dotrzeć z ofertą do ponad 20 tys. osób – mieszkańców Śląska, którzy planują zakup mieszkania oraz którym zależy na życiu w otoczeniu dobrej architektury i designu.

Dołącz do nas! Zostań wystawcą!

Osoby zainteresowane współpracą komercyjną proszone są o kontakt z:
Tomasz Ruszkowski, e-mail: tomasz.ruszkowski@ptwp.pl