Prelegenci

A B C D F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż
Oliver  Heath

Oliver Heath

Designer

Oliver Heath światowej sławy ekspert w środowisku architektury i projektowania wnętrz. Jest znakomitym prezenterem oraz źródłem informacji dotyczących odnawialnej energii. Współpracujący od 1998 roku z wieloma stacjami telewizyjnymi miedzy innymi BBC, ITV, Channel 4, Discovery Channel i Norwegii TV2, ostatnio za BBC DIY SOS, gdzie jego pokaz był nominowany do nagrody BAFTA.
Jest też wykwalifikowanym doradcą w sprawach energii i ekologii. Pracuje jako rzecznik prasowy dla brytyjskiego Departamentu Energii i Zmian Klimatycznych (DECC), Energy Saving Trust oraz Resources Action Programme) WRAP.
Dzięki swemu bogatemu doświadczeniu medialnemu zapraszany jest na wiele seminariów, imprez i uroczystości w tym nagrody Sunday Times British Homes Awards, The Pea Awards, the KB awards.

Jest też uznanym projektantem wnętrz, ma w swym dorobku 3 książki, ostatnia Eco Chic (Quadrille) sprzedała się w nakładzie 30.000 i została przetłumaczona na 8 języków. Na stałe współpracuje z The Guardian, The Sunday Times, House Beautiful and BD Online.


http://www.oliverheath.com/

POWRÓT