Prelegenci

A B C D F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż
Michał  Dobrowolski

Michał Dobrowolski

Managing Director

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz Franklin University z tytułem MBA.
Z branżą nieruchomości związany od lat. Karierę rozpoczynał w spółce Med Holding S.A., w której pełnił rolę Dyrektora Biura Zarządu, Przewodniczącego Rady Budowy, a następnie Wspólnika zajmującego się controllingiem finansowym nowo-powstającego szpitala.
W późniejszych latach odpowiedzialny za budowanie portfela nieruchomości grupy inwestycyjnej, organizację spółek celowych, analizą nieruchomości i dokonywanie transakcji.
Inicjator i dyrektor zarządzający projektu BREMA – nowoczesnego biurowca klasy A powstałego przy Al. Roździeńskiego w Katowicach . Odpowiadał za skupienie grupy inwestycyjnej, podpisanie warunkowej umowy najmu umożliwiającej pozyskanie finansowania i rozpoczęcie budowy oraz bieżącą realizację projektu.
Najbliższe plany koncentruje wokół wybudowania nowej inwestycji mieszkaniowej – wysokiej jakości apartamentów w prestiżowej lokalizacji na terenie Katowic oraz zarządzaniem operacyjnym spółkami i funduszami mającymi na celu realizację inwestycji lub szukającymi pomysłu na rozdysponowanie funduszy na Ślaskim rynku nieruchomości.

POWRÓT