Prelegenci

A B C D F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż
Marcin  Nowak

Marcin Nowak

dyrektor zarządzający

Marcin Nowak zarządza Centrami Wsparcia Usług Globalnych zlokalizowanych w Europie Środkowo-Wschodniej: w Polsce i Rumunii oraz wspiera również rozwój globalych struktur i doboru najefektywniejszych lokalizacji.  Obok znanych polskich lokalizacji biurowych w Krakowie, Katowicach, Opolu, również wspiera budowe i rozwój centrów outsourcingowych Capgemini w Rumunii, Brazylii oraz państwach regionu APAC.

Równocześnie Marcin Nowak jest odpowiedzialny za prowadzenie jednej z Globalnych Lini Serwisowych będących częścią globalnego łańcucha realizacji usług.

Jest innowatorem , prowadzi i wspiera programy rozwojowe przyczyniające się do zwiekszenia efektywności finasowej oraz podniesienia  poziomu industralizacji dostarczanych usług.

Dodatkowo Marcin Nowak bierze aktywny udział w działaniach Związeku Liderów Sektora Usług Biznesowych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej (Association of Business Service Leaders in Poland, ABSL), który to związek jest wiodącą organizacją branżową reprezentującą sektor nowoczesnych usług dla biznesu w Polsce. Biorąc pod uwagę bieżący klimat biznesowy, gospodarczy i polityczny, to właśnie w obrębie tego sektora Polska osiąga pozycję globalnego lidera gdzie sektor usług nowoczesnych staje się wiodącym źródłem miejsc pracy w sektorze prywatnym.

Marcin Nowak jest absolwentem Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, wydziału Elektrotechniki Automatyki I Elektroniki  oraz ukończył studia MBA w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Marcin Nowak ma ponad 18 lat doświadcznia na wielu szczeblach zarządzania w firmach o profilu outsourcingowym, oraz wcześniej, o profilu medycznym (Hoechst , Dade Behring, Siemens Medical) zajmując funkcje w ścisłym kierownictwie firmy oraz zarządzie.

POWRÓT