Prelegenci

A B C D F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż
Magdalena Lubińska

Magdalena Lubińska

Dyrektor Generalny, Współzałożycielka Biura Projektowego

Dyrektor Generalny i współzałożycielka biura projektowego CODE Architecture & Design Sp. z o.o. Specjalizuje się w design-driven innovation, zarządzaniu designem, budowaniu strategii i rozwoju marek w oparciu o design. Twórczyni sukcesu marki Moho, uznawanej za polskiego ambasadora designu na świecie. Jest pierwszą w Polsce laureatką międzynarodowych nagród z dziedziny zarządzania designem. W 2007 roku zdobyła Design Management Europe Award, która jest częścią europejskiego programu Admire pod patronatem Güntera Verheugena, komisarza Unii Europejskiej do spraw przemysłu i przedsiębiorczości. Laureatka konkursu European SME Week Award 2010, “The Secret of Success - The Many Faces of European Entrepreneurship”, organizowanego przez Dyrekcję Generalną ds. Przedsiębiorstw i Przemysłu Komisji Europejskiej.
Zdobywczyni pierwszego w historii polskiego “Oskara Designu” Red Dot Design Award 2008, a także prestiżowej Wallpaper Design Award 2005.
Współpracuje z największymi osobowościami i markami w dziedzinie światowego designu i trendów. Jest jedną z bohaterek książki „Discovering Women in Polish Design” autorstwa Gian Luca Amadei oraz filmu pod tym samym tytułem wyprodukowanego przez Canal+.

POWRÓT