Prelegenci

A B C D F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż
Dariusz Wilk

Dariusz Wilk

Prezes

Absolwent Wydziału Technologii Drewna na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Prezes oraz właściciel Bejot Sp. z.o.o. – trzeciej co do wielkości firmy w Polsce produkującej krzesła i fotele biurowe. Od lat ściśle związany z branżą meblarską.
W pracy dąży do osiągnięcia jak najwyższych standardów. Między innymi kładzie ogromny nacisk na kooperację z jednostkami naukowymi, bezustannie podnosząc własne kwalifikacje. Współpracuje z uznanymi projektantami, dzięki czemu wzory nowych modeli mebli zawsze wyróżniają się swoją oryginalnością oraz funkcjonalnością przy jednoczesnym dbaniu o odpowiedni dobór surowców i podzespołów, aby produkty gwarantowały satysfakcję odbiorców.


Bejot – firma, która od wielu lat zajmuje znaczącą i ciągle rosnącą pozycję wśród polskich producentów krzeseł i foteli biurowych oraz produktów akustycznych.
Jej historia sięga początku lat 80-tych XX wieku, ale najprężniejszy rozwój nastąpił na przestrzeni ostatnich 25 lat za sprawą prezesa Dariusza Wilka, który przejął zarządzanie firmą w 1991 roku.
Na chwilę obecną Bejot zatrudnia około 160 osób oraz zajmuje powierzchnię około 30 000 m².
Z roku na rok Bejot realizuje i planuje kolejne inwestycje, między innymi rozbudowę powierzchni magazynowej, nową lakiernię proszkową oraz halę produkcyjną wraz z parkiem maszynowym.
Na co dzień Bejot współpracuje z uznanymi projektantami, dzięki czemu wzory nowych modeli zawsze wyróżniają się swoją oryginalnością oraz funkcjonalnością przy jednoczesnym dbaniu o odpowiedni dobór surowców i podzespołów, aby produkty gwarantowały satysfakcję odbiorców podczas intensywnej eksploatacji. Na uwagę zasługuje fakt, że Bejot współpracuje z jednostkami naukowymi w celu zapewnienia produktów o najwyższej jakości.

POWRÓT