Prelegenci

A B C D F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż
Bart  Zimny

Bart Zimny

CEO, Design Strategist

Projektant, przedsiębiorca i Innowator. Absolwent wydziału Form Przemysłowych na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, studiował projektowanie produktu i interakcji w Duńskiej Designskolen Kolding. Swoją karierę zawodową rozpoczął jako projektant w firmie odzieżowej 4F, współpracował z wieloma startupami technologicznymi tworząc strategie marek i produktów. Współtworzył firmę Clime, produkujacą podłączone do sici mikrosensory mierzące i automatyzujące otoczenie. Współzałożyciel i projektant Woolet - podłączonego do internetu portfela którego nie da się zgubić.
Jest współzałożycielem, Prezesem i głównyk projektantem w VORM - technologiczno–wzorniczym studiu projektowym zajmującym się kompleksowym projektowaniem usług i produktów na pograniczu obiektów fizycznych i interaktywnych.
W VORM współpracuje z klientami z całego świata i ma w swoim portfolio wachlarz projektów od robotów, które mają pomóc nauczyć dzieci programowania, urządzeń wspomagających doświadczenia wirtualnej rzeczywistości przez zabawkę erotyczną, pomagającą parom w lepszym współżyciu seksualnym po egzoszkielet opracowany wspólnie z Politechniką Monterrey w Meksyku .

POWRÓT