Prelegenci

A B C D F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż
Aleksandra  Stefaniak

Aleksandra Stefaniak

Business Partner

Marketer z 10-letnim doświadczeniem, strateg, pasjonatka nowych technologii i ich zastosowania w marketingu. Absolwentka Wydziału Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego w Katowicach, współwłaścicielka agencji marketingu zintegrowanego realizującej projekty dla branży nieruchomości komerycyjnych.

Z uwagą śledzi wpływ nowych narzędzi komunikacji na zmiany w zachowaniach społecznych różnych grup pokoleniowych konsumentów. Interesuje się każdą nowinką, którą zawczasu prognozuje się jako nadchodzący trend szukając jednocześnie balansu pomiędzy technologicznym efektem „wow”, a realnymi oczekiwaniami i potrzebami. Zwolenniczka umiaru i prostoty.

W pracy zawodowej edukuje Klientów w zakresie konwergencji i wykorzystania nowych narzędzi marketingowych oraz podejścia do samego marketingu i jego roli w nowoczesnej firmie. Działania consultingowe i szkoleniowe kieruje do wszystkich, którzy są w sposób bezpośredni lub pośredni związani są z marketingiem i stoją przed koniecznością zrewidowania działań w odniesieniu do zmieniających się potrzeb rynkowych.

POWRÓT