Piotr Z. Barełkowski wystąpi na 4 Design Days

Piotr Z. Barełkowski, architekt, założyciel i większościowy udziałowiec Studia ADS oraz Iron Tower Investment, będzie prelegentem na 4 Design Days.

Piotr Z. Barełkowski jest autorem i współautorem wielu znanych projektów nagradzanych w prestiżowych konkursach architektonicznych. Jest również wielokrotnym laureatem znamienitych krajowych oraz międzynarodowych nagród. Jego praca twórcza stanowi dorobek rozpoznawalnej, na arenie międzynarodowej, doskonałej architektury polskiej. Szanowany promotor Politechniki Poznańskiej. Wieloletni członek SARP, Izby Architektów oraz BCC.

Jako jedyny architekt przez kolejne cztery lata zdobywał Nagrodę im. Jana Baptysty Quadro. Stary Browar jego projektu został wielokrotnie nagrodzony na całym świecie I tym samym uznany za Najlepsze na Świecie Centrum Handlowe Średniej Wielkości. Z kolei Centrum Cuprum Arena znalazł się w finale konkursu European Shoppping Center Award 2010.

Piotr Z. Barełkowski podczas 4 Design Days weźmie udział w dyskusji pt. „Architektura obiektów komercyjnych. Jakość to inwestycja długoterminowa. Czy inwestowanie w architektoniczne perełki się opłaca?".

4 Design Days to największe w tej części Europy wydarzenie dotyczące nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa. Podczas czterech dni – dwóch dla profesjonalistów i dwóch dla publiczności oraz kilkudziesięciu sesji dyskusyjnych ikony światowego i polskiego designu, najwięksi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy będą dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie.