Marek Dunikowski o krakowskim projekcie Treimorfa na 4DD

Architekt Marek Dunikowski, współzałożyciel biura architektonicznego DDJM, będzie prelegentem na 4 Design Days w Katowicach. Opowie także o projekcie Treimorfa w Krakowie, który pracownia DDJM przygotowała na zlecenie GD&K Group.

Podczas wydarzenia 4 Design Days, w dniach 11-14 lutego w MCK Katowice, architekt Marek Dunikowski będzie prelegentem w panelu dyskusyjnym "Do more! – biuro wizytówką firmy. Jak budować wizerunek wykorzystując design".

Architekt Marek Dunikowski jest współzałożycielem krakowskiego biura DDJM. Ukończył Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej.

Marek Dunikowski jest autorem m.in. projektu wieżowca Treimorfa przy Rondzie Mogilskim w Krakowie. Wieżowiec miał być elementem nowej wizji centrum Krakowa. Budynek powstawał długo i nie mógł doczekać się końca realizacji. Został tylko znany wszystkim szkielet i od lat 70. stoi tak do dziś, już przeszło 40 lat. - To całe moje życie zawodowe. I teraz, pod koniec kariery, przyszło mi się zmierzyć z tym projektem na nowo - mówi Marek Dunikowski.