Prelegenci

Eliza Ziemińska-Żak

Eliza Ziemińska-Żak

architektka wnętrz

Nasze Nowe Pracownia Projektowa

Wierzę, że dobrze zaprojektowane wnętrze to dobre życie – piękniejsze i łatwiejsze. Tworzę projekty wygodne, praktyczne i estetyczne. Dla mnie architektura to nie tylko mury, ale przede wszystkim sposób w jaki człowiek odnajduje swoje miejsce w świecie. Wybory estetyczne i funkcjonalne mówią o nas i wpływają na codzienność. Otoczenie jest tak samo ważne jak muzyka i dobra książka, a proces projektowy ma być przyjemnością.

Wnętrzami zawodowo zajmuję się od 2014 roku, a od 5 lat współtworzę Nasze Nowe - kameralną pracownię architektury wnętrz, w ramach której współpracuje ze sobą zespół projektantek. Łącznie zrealizowałam ponad 200 projektów wnętrz i ponad 20 tiny house’ów.

Swoje doświadczenie projektowe postrzegam szeroko. Ukończyłam Architekturę Wnętrz na Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych oraz Kulturoznawstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Znajomość zasad projektowych uzupełniałam wiedzą o designie współpracując przez 10 lat z magazynem Design Alive jako publicystka, co dało mi możliwość osobistych spotkań z osobami, o których wcześniej uczyłam się z podręczników. Pracę dyplomową z Kulturoznawstwa poświęciłam tematyce minidomków, łącząc praktykę zawodową z dziedziny projektowania z wiedzą socjologiczną, antropologiczną i teorii kultury. Zamiłowanie do tego, co mobilne i skrojone na miarę zaowocowało również współpracą projektową przy programie HGTV „Odjazdowe mini domy”.


Bierze udział w sesjach:

Studio DobrzeMieszkaj.pl

POWRÓT