Prelegenci

Tomasz Sikora

Tomasz Sikora

Senior Leasing Manager, Panattoni

Z branżą nieruchomości związany jest już ponad 12 lat, a jedną trzecią tego czasu spędził w Panattoni, partycypując w błyskawicznym rozwoju dewelopera w regionie śląskim. W swojej karierze zajmował się komercjalizacją powierzchni handlowo-usługowych oraz biurowych, a od ponad 5 lat koncentruje się na powierzchniach przemysłowych i logistycznych.

Pod koniec 2023 r. awansował w Panattoni na stanowisko Senior Leasing Manager. W jeszcze większym stopniu odpowiadać będzie za komercjalizację powierzchni przemysłowych w województwie śląskim, gdzie Panattoni dostarczyło dotychczas zdecydowanie najwięcej powierzchni – ponad 2,6 mln m kw. Do tej pory odpowiadał między innymi za komercjalizację parków w Tychach, Mikołowie, Zabrzu i Rudzie Śląskiej, podpisując umowy na blisko 200 000 m2. Negocjuje warunki najmów dla powierzchni spekulacyjnych, ale tworzy również projekty realizowane na indywidualne życzenie klienta.

Tomasz Sikora ukończył studia magistersko-inżynierskie na Politechnice Śląskiej na kierunku Zarządzanie i Marketing, a także podyplomowo Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.


Bierze udział w sesjach:

PROPERTY FORUM ŚLĄSK
Biura
Magazyny

POWRÓT