Prelegenci

Paweł Kołodziej

Paweł Kołodziej

architekt, project manager, partner

Workplace Solutions Sp. z o.o.

Od ponad dekady związany z Workplace i branżą fit-out. Odpowiedzialny za proces realizacji największej inwestycji w historii firmy - ponad 36 000 m2 innowacyjnej powierzchni biurowej gdyńskiej siedziby dla klienta z branży IT. Wspiera klientów na etapie negocjacji umów najmu, procesu realizacji i weryfikacji kosztorysów budowlanych. Posiada doświadczenie w projektowaniu oraz zarządzaniu projektami. Odpowiedzialny za planowanie, wdrażanie, koordynację i kontrolę całego cyklu projektu od strony biznesowo-projektowej oraz osiągnięcie założonych celów.

Workplace to studio badawczo-projektowe specjalizujące się w kształtowaniu środowisk pracy dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Jesteśmy zróżnicowanym zespołem, który łączy kompetencje badawcze i strategiczne z technologią i architekturą. Nasz holistyczny proces opiera się na zrozumieniu potrzeb ludzi i celów biznesowych.

Od 2012 roku ponad 70 międzynarodowych klientów skorzystało z naszego kreatywnego podejścia projektowego. Tworzymy miejsca pracy gotowe na zmianę, które poparte są dogłębną diagnozą organizacji i jej przyszłych użytkowników. Wierzymy, że doświadczenie tych przestrzeni powinno działać na korzyść wszystkich – obecnych pracowników i przyszłych pokoleń, społeczności i naszej planety.

Pracownia posiada bogate doświadczenie i dobytek na rynku biurowym, zdobyła szereg prestiżowych nagród w Polsce i za granicą m.in. FRAME Awards za projekt Arup w kategorii najlepsze małe biuro na świecie 2023 roku.


Bierze udział w sesjach:

Idealne biuro

POWRÓT