Prelegenci

Paweł Garus

Paweł Garus

architekt, założyciel

mode:lina

Paweł Garus – ur. 17.02.1985, absolwent kierunku Architektura i Urbanistyka na Wydziale Architektury i Wzornictwa na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. W latach 2008-2009  przerywa studia i wspólnie z Jerzym Woźniakiem podejmuje pracę w biurze Liong Lie/123DV w Rotterdamie, aby po powrocie do Polski w 2009 równolegle ze studiami razem rozpocząć działalność pod własną marką mode:lina™. 

Paweł Garus został uhonorowany nagrodą Grand Prix na XXX Edycji Konkursu im. Marii Dokowicz za najlepszy projekt dyplomowy „Pawilon Wody” Akademii Sztuk Pięknych w 2011 roku, co zapoczątkowało serię nagród i wyróżnień w rożnych konkursach architektonicznych już pod marką mode:lina™.

mode:lina™ to, wraz z dwójką założycieli i jednoosobowym działem biznesowym, zespół utalentowanych młodych polskich projektantek i projektantów, połączonych rozumieniem architektury jako narzędzia twórczego eksplorowania form i funkcji, projektowania przestrzeni doświadczeń, dzięki którym ludziom po prostu żyje się lepiej.

Filozofia pracy projektowej mode:lina™ opiera się na równowadze pomiędzy empatycznym podejściem do inwestora, uważnością na jego potrzeby oraz dbałością o funkcjonalność projektu i wpisanie jego założeń w spójne formy i detale gwarantujące jakość doświadczeń końcowego użytkownika. 


Bierze udział w sesjach:

Idealne biuro

POWRÓT