Prelegenci

Michał Zakrzewski

Michał Zakrzewski

dyrektor operacyjny, Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o., dyrektor zrównoważonego rozwoju, Grupa Saint-Gobain w Polsce

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz studiów MBA w ramach programu Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania UEK oraz Stockholm University School of Business. Mentor, uczestnik programów mentoringowych w grupie Saint-Gobain w Polsce.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w działach finansów i kontrolingu przedsiębiorstw, będąc odpowiedzialnym za raportowanie finansowe dużych spółek kapitałowych. W grupie Saint-Gobain pracuje od 2011 roku, gdzie zarządzał działem Finansów i Kontrolingu Isover, a następnie przez 4 lata był odpowiedzialny za zarządzanie finansami Rigips. W 2019 roku związał swoją przyszłość z obszarem operacyjnym (m.in. produkcja, łańcuch dostaw, zrównoważony rozwój, ehs, zakupy). Obecnie jako Zastępcą  Dyrektora Generalnego ds. Operacyjnych w Saint-Gobain Construction Products Polska jest odpowiedzialny za działalności operacyjną zakładów przemysłowych Isover, Rigips, i Weber (zatrudnienie > 500 osób).

Pełni funkcję Dyrektora Zrównoważonego Rozwoju Saint-Gobain w Polsce. Szczególnie interesuje się procesami dekarbonizacji procesów produkcyjnych, efektywnością energetyczną oraz gospodarką obiegu zamkniętego.  


Bierze udział w sesjach:

Budownictwo w obiegu zamkniętym. Jak powinien wyglądać recycling budynków w praktyce?

POWRÓT