Prelegenci

Katarzyna Kukułka

Katarzyna Kukułka

architektka wnętrz

Mango Investments

Dyplomowana projektantka, absolwentka Wydziału Wzornictwa Przemysłowego Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.

Zaczynała od stażu w firmie Bajo, produkującej ekologiczne zabawki. Następnie pracowała jako grafik w HeyDay Studio, gdzie tworzyła identyfikację wizualną firm, logotypy, opakowania oraz materiały reklamowe. Dzięki tym doświadczeniom rozwinęła niezwykłą świadomość detalu oraz wrażliwość materiałową. Potrafi w idealny, często zaskakujący sposób dobrać wyposażenie i sztukę do projektowanych przestrzeni.

Jest aktywna także na innych polach zawodowych. Była członkiem zespołu w projekcie wayfindingu dla Szpitala Profamilia w Rzeszowie. Występowała ponadto jako prelegentka w Instytucie Sztuki Polskiej Akademii Nauk.

W Mango Investments pracuje jako kierownik realizacji inwestycji. Działa wielokierunkowo, gdyż budowy nieustannie wymagają błyskawicznego reagowania. Jest wsparciem zarówno inwestora, jak i ekip wykonawczych. Uczestniczy również w procesie projektowym podczas tworzenia koncepcji wnętrza.

Doskonale porusza się na rynku wyposażenia wnętrz. Na bieżąco śledzi nowości w designie i testuje nowe rozwiązania technologiczne. Jej olbrzymie biblioteki materiałowe to bogate źródło inspiracji wnętrzarskich. Stanowią nieocenioną pomoc dla klientów przy dokonywaniu wyboru szczegółów aranżacji, oraz podczas stylizacji sesji zdjęciowych, które realizuje dla Mango Investments.


Bierze udział w sesjach:

Najpiękniejsze polskie wnętrza

POWRÓT