Prelegenci

Katarzyna Koszałka

Katarzyna Koszałka

architektka wnętrz, właścicielka, mDom Pracownia Projektowa, członkini, Stowarzyszenie Architektów Wnętrz

Założycielka autorskiej pracowni mDom Pracownia Projektowa, wraz z mężem Waldemarem, tworzy wyjątkowe wnętrza dla wymagających klientów od ponad 20 lat. Jej wszechstronna wiedza i doświadczenie zdobyte na różnorodnych inwestycjach sprawiają, że jest cenionym doradcą w dziedzinie wnętrz i nieruchomości.

Zrealizowane projekty pracowni zdobią strony prestiżowych magazynów wnętrzarskich, a jej opinie eksperckie znajdują się w mediach.

Katarzyna jest aktywnie zaangażowana w rozwój branży wnętrzarskiej, współtworząc Radę Programową Stowarzyszenia Architektów Wnętrza (SAW). Dodatkowo prowadzi pracownię otwartą dla młodych adeptów zawodu. Prowadząc warsztaty i wykłady dla studentów, pełniąc rolę jurora w konkursach wnętrzarskich, ukazuje wszechstronność i oddanie dla rozwoju branży i jej standardów.

Pracownia kieruje się filozofią tworzenia przestrzeni, które odzwierciedlają unikalną historię klientów i spełniają ich marzenia. Priorytetem jest równowaga między komfortem a estetyką, z zastosowaniem zasad zrównoważonego projektowania. 

 


Bierze udział w sesjach:

Na drodze do lepszej współpracy i wzajemnego zrozumienia. Relacje pomiędzy architektami a architektami wnętrz

POWRÓT