Prelegenci

Karolina Kaim

Karolina Kaim

prezes zarządu

Ellis

Ekspertka z 30-letnim doświadczeniem, współtworzyła warszawski rynek nieruchomości komercyjnych. Od kilku lat wyznacza trendy w mieszkaniowym segmencie luksusowym. Ma także unikalne kompetencje w sektorze hospitality & leisure. 

Jest twórczynią marki High Level Sales & Marketing, która definiuje rynek nieruchomości premium w Polsce dla najbardziej wymagających klientów.
Od grudnia 2014 do listopada 2020 roku pełniła funkcję Prezesa Zarządu Tacit Investment. Odpowiadała za sukces sprzedażowy apartamentowca Cosmopolitan, a także ekskluzywne projekty hotelowe: The Bridge Wrocław i Nobu Hotel Warsaw. 

W ramach Upper Property, jako Prezes Zarządu, wspiera inwestorów od strony planistycznej i formalno – administracyjnej, maksymalizując potencjał ich nieruchomości. Wcześniej, przez 15 lat budowała i zarządzała Platan Group. W latach 1991-1999 tworzyła podstawy Jones Lang LaSalle na polskim rynku i brała udział w kierowaniu firmą. 

Jest członkiem Executive Committee ULI (Urban Land Institute w Polsce). Od 2021 członek Jury ULI Europe Awards for Excellence. Ambasador Fundacji White Star.


Bierze udział w sesjach:

Złote adresy

POWRÓT