Prelegenci

Joanna Piotrowska

Joanna Piotrowska

art advisor

Art Everywhere

Joanna Piotrowska art advisor, ekspert w zakresie inwestowania w dzieła sztuki, Art Everywhere

Joanna Piotrowska jest absolwentką Instytutu Historii Sztuki Uniwersytetu Warszawskiego, magistrem historii sztuki oraz art advisorem, ze zdobytą wiedzą z zakresu inwestowania w „Dzieło sztuki jako dobro inwestycyjne” przy Stowarzyszeniu Antykwariuszy i Marszandów Polskich.

Zafascynowana twórczością artystów klasyków polskiej sztuki powojennej, rzeźbą, meblami i rzemiosłem w stylu art déco, a także architekturą i budownictwem modernistycznym.

Ekspert w temacie inwestowania w dzieła sztuki i doskonale łączy świat sztuki z biznesem. Jej głównym zadaniem jest pomoc w budowaniu kolekcji sztuki dla osób prywatnych, instytucji, kolekcjonerów, architektów oraz innych zainteresowanych kupowaniem obrazów i tworzeniem kolekcji sztuki.

Prowadzi galerię Art Everywhere www.arteverywhere.pl, która promuje sztukę i informacje z rynku sztuki oraz umożliwia nawiązywanie kontaktów między artystami a potencjalnymi klientami.

Regularnie publikuje w social mediach: LinkedIn, Facebook, Instagram oraz na www.arteverywhere.pl. Bierze udział w projektach kuratorskich. Jest Ambasadorem Muzeum Narodowego w Warszawie.


Bierze udział w sesjach:

Inwestowanie w młodą sztukę

POWRÓT