Prelegenci

Jerzy Woźniak

Jerzy Woźniak

projektant, współzałożyciel

mode:lina

Jerzy Woźniak - ur. 02.11.1984, studiował Architekturę i Urbanistykę na Wydziale Architektury i Wzornictwa na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu oraz na ArtEz w Enschede w Holandii. Po stypendium w Enschede, przerywa studia i wspólnie z Pawłem Garusem podejmuje pracę w biurze Liong Lie/123DV w Rotterdamie, aby po powrocie do Polski w 2009 razem rozpocząć działalność pod własną marką mode:lina™. 

Filozofia pracy projektowej mode:lina™ opiera się na równowadze pomiędzy empatycznym podejściem do inwestora, uważnością na jego potrzeby oraz dbałością o funkcjonalność projektu i wpisanie jego założeń w spójne formy i detale gwarantujące jakość doświadczeń końcowego użytkownika.

mode:lina™ to, wraz z dwójką założycieli i jednoosobowym działem biznesowym, zespół utalentowanych młodych polskich projektantek i projektantów, połączonych rozumieniem architektury jako narzędzia twórczego eksplorowania form i funkcji, projektowania przestrzeni doświadczeń, dzięki którym ludziom po prostu żyje się lepiej.


Bierze udział w sesjach:

Trendy w projektowaniu nieruchomości komercyjnych i mieszkalnych oraz obiektów publicznych

POWRÓT