Prelegenci

Jacek Kałużny

Jacek Kałużny

Associate Director, Residential Capital Markets, Savills

Ekspert z 14-letnim doświadczeniem zawodowym w obszarze analiz inwestycyjnych oraz wycen i zarządzania finansami przedsiębiorstw, obejmujących m.in. nadzór nad inwestycjami mieszkaniowymi, udział w procesie zarządzania funduszami inwestycyjnymi, doradztwo w transakcjach fuzji i przejęć oraz modelowanie finansowe. W trakcie swojej dotychczasowej kariery uczestniczył w przygotowaniu i realizacji kilkudziesięciu projektów inwestycyjnych w segmencie PRS oraz dostępnego budownictwa (affordable housing).

Przed dołączeniem do Savills, Jacek przez sześć lat pracował w grupie Polskiego Funduszu Rozwoju, gdzie ostatnio kierował ponad 10-osobowym zespołem odpowiedzialnym m.in. za zarządzanie finansami dwóch funduszy inwestycyjnych działających na rynku PRS. Był również zatrudniony w Biurze Inwestycji Kapitałowych w Banku Gospodarstwa Krajowego. Wcześniej pracował w firmie doradczej Carnelian Partners specjalizującej się w doradztwie z obszaru fuzji i przejęć, doradztwie strategicznym i finansowym. Karierę rozpoczynał w UniCredit CAIB Securities.

Absolwent kierunku Finanse i bankowość Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Ukończył także studia podyplomowe z zakresu wycen nieruchomości na tej samej uczelni. Jest członkiem Królewskiego Instytutu Dyplomowanych Rzeczoznawców (MRICS). Posiada także tytuł CFA (Chartered Financial Analyst) i FRM (Financial Risk Manager).


Bierze udział w sesjach:

PROPERTY FORUM ŚLĄSK
Mieszkania
PRS

POWRÓT