Prelegenci

Hanna Malik-Trocha

Hanna Malik-Trocha

architektka

Biuro Pomocy i Projektów Społecznych, Wydział Dostępności, Urząd m.st. Warszawy, Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej

BIURO POMOCY I PROJEKTÓW SPOŁECZNYCH, WYDZIAŁ DOSTĘPNOŚCI

Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej

 

Doświadczenie zawodowe w obszarze architektury i urbanistyki, budownictwa, projektowania budownictwa pasywnego, energooszczędnego, projektowanie uniwersalne od 2005 r.

Od kwietnia 2017 r. pracuję jako architekt w Biurze Pomocy i Projektów Społecznych dla Pełnomocnika Prezydenta m.st. Warszawy ds. dostępności, gdzie odpowiadam za sprawy związane z dostępnością architektoniczną. Konsultuję projekty, wykonuję oceny projektów pod kątem dostępności, przeprowadzam audyty dostępności budynków. Od czerwca 2019 jestem konsultantem dostępności zrzeszonym w NRAC w Wielkiej Brytanii (National Register of Access Consultants). Swoje doświadczenie zawodowe jako architekt zdobyłam pracując w Dublinie, w Wilnie oraz w Polsce. Moim dodatkowym zainteresowaniem jest architektura energooszczędna oraz budownictwo pasywne.

Prowadzę na Wydziale Architektury Politechnice Warszawskiej w ramach studiów doktoranckich badania na temat systemowego wdrażania projektowania uniwersalnego i konsultuję projekty dyplomowe, projekty informacji wizualnej w zakresie dostępności architektonicznej.

 


Bierze udział w sesjach:

Bo każdy jest inny. Inkluzywna architektura i design

POWRÓT