Prelegenci

Bartłomiej Annusewicz

Bartłomiej Annusewicz

prezes zarządu

Lions Estate

Współzałożyciel i CEO Lions Estate, Ekspert Rynku Luksusowych
Nieruchomości, Przedsiębiorca


Z pasją i zaangażowaniem w branżę nieruchomości, Bartłomiej Annusewicz stanowi siłę napędową jako CEO Lions Estate. Jako doświadczony przedsiębiorca oraz ekspert w dziedzinie luksusowych nieruchomości, Bartłomiej wyróżnia się nie tylko umiejętnością skutecznego prowadzenia firmy, ale także głębokim zrozumieniem wymagań rynku luksusowych nieruchomości.


Bartłomiej Annusewicz doskonale rozumie oczekiwania klientów poszukujących najwyższej jakości, wyrafinowanego designu i wyjątkowej lokalizacji. Jego umiejętność rozpoznawania trendów rynkowych oraz elastyczność w dostosowywaniu się do zmieniających się potrzeb klientów przekładają się na sukces Lions Estate.

Bartłomiej Annusewicz jest często cytowany w mediach branżowych, dzieląc się swoją wiedzą na temat aktualnej sytuacji i nowości w świecie nieruchomości. Jako prelegent na konferencji, Bartłomiej Annusewicz dzielić się będzie swoim bogatym doświadczeniem, ekspercką wiedzą oraz unikalnym spojrzeniem na rozwój rynku luksusowych nieruchomości.

Poza światem nieruchomości, Bartłomiej to oddany ojciec czwórki dzieci, aktywny sportowiec i pasjonat motoryzacji, co dodaje mu unikalnego spojrzenia na życie i biznes.


Bierze udział w sesjach:

Złote adresy

POWRÓT