4 Design Days

27-30.01.2022

MENU
Konrad Krusiewicz

Konrad Krusiewicz

architekt, założyciel, The Design Group

Architekt, założyciel i właściciel pracowni architektonicznej The Design Group. Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Białostockiej. Od ponad 15 lat związany z branżą nieruchomości biurowych
i projektowaniem wnętrz biurowych dla szerokiego spektrum klientów. Doskonała znajomość rynku, szeroka wiedza architektoniczna i nieograniczona kreatywność, sprawiają, że nie boi się on eksperymentować i tworzyć pionierskie projekty biur dla wielkich korporacji. Stworzył zespół architektów, których dobrał ze względu na ich profesjonalizm i pasję. Ceni sobie dokładność, wspólne zaangażowanie oraz twórcze podejście do realizowanych projektów.

Od 2015 roku jego pracownia architektoniczna The Design Group przeprowadziła już ponad 400.000 m2 działań projektowych w całej Polsce, a także jest laureatem licznych konkursów branżowych. Prywatnie Konrad jest entuzjastą tenisa, skoków ze spadochronu i skydivingu.

The Design Group

Zespół specjalistów od projektowania i programowania przestrzeni pracy. Posiadają wieloletnie doświadczenie w tworzeniu oryginalnych, unikalnych i nowoczesnych projektów wnętrz biurowych, ich aranżacji, planowaniu, analizie i doradztwie architektonicznym.

Od 2015 roku przeprowadzili już ponad 400.000 m2 działań projektowych w całej Polsce. Doświadczenie to pozwala zagwarantować klientom The Design Group uzyskanie wysokiego poziomu komfortu i funkcjonalności biura, utrzymanie się w ramach założonego budżetu oraz dotrzymanie terminu realizacji. Klienci z branży BPO/SSC cenią ich również za elastyczność przy pracy nad projektami i koncentrację na kreowaniu designerskiego i łatwego do adaptacji biura. To wszystko dzięki nieszablonowym i często szalonym pomysłom zespołu, które przekuwane są następnie w realizacje funkcjonalnych i użytecznych przestrzeni dopasowanych do potrzeb odbiorcy. Skupienie na człowieku i ergonomia to główne zasady, jakimi The Design Group kieruje się w swoich projektach.

The Design Group to wielokrotni laureaci konkursu CBRE Poland „Office Superstar”. W 2020 roku za projekt wnętrz biura Clariant w Monopolis, uzyskali tytuł Award Winner w prestiżowym konkursie International Property Awards. Wśród ich Klientów znajdują się takie firmy jak: Allegro, Clariant, Euronet, UPC, DHL, Santander, Skanska oraz wielu innych.