4 Design Days

27-30.01.2022

MENU
Agata Frątczak

Agata Frątczak

architekt wnętrz, współzałożycielka

Madama

Współzałożycielka pracowni Madama i absolwentka studiów magisterskich w ASP w Warszawie na Wydziale Architektury Wnętrz z wyróżnieniem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Doświadczenie zdobyła w Hong Kongu, Berlinie oraz Hiszpanii gdzie projektowała m.in. hotele, restauracje. Od wielu lat ściśle współpracuje z mediami jako ekspert, publikuje artykuły na tematy związane z użytecznością publiczną. Co roku jest jurorką w konkursach dotyczących hoteli.

Biuro architektoniczne MADAMA tworzy duet kreatywnych i doświadczonych architektów. Ich celem tworzenie unikalnej atmosfery wnętrz już na poziomie ich projektu. Ich przestrzenie inspirują i wyzwalają pozytywną energię. Architekci MADAMA są obecni w całym procesie powstawania projektu, począwszy od koncepcji aż do końca jej realizacji. Gwarancją spektakularnego efektu jest przywiązanie do szczegółów i dobór świetnej jakości materiałów. MADAMA ma na koncie zarówno projekty mieszkań wykończonych „pod klucz” jak i przestrzennych i wymagających obiektów użytku publicznego.