Dni dla biznesu 27-28.01.2022
Dni otwarte 29-30.01.2022

Rejestracja 2022

Dni dla biznesu (27-28 stycznia 2022 r.)

Rejestracja na udział stacjonarny została zamknięta - dziękujemy za wszystkie zgłoszenia.
Zapraszamy do rejestracji na udział online, który zapewnia dostęp do transmisji live sesji 4 Design Days i Property Forum (lista transmitowanych sesji dostępna na stronie) oraz dostęp do retransmisji sesji.

Dni otwarte (29-30 stycznia 2022 r.)

Udział w Dniach otwartych możliwy jest po zakupieniu biletu. Sprzedaż biletów prowadzi TicketMaster:

4 Design Days wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!
Za każdy bilet kupiony na drugi Dzień Otwarty (niedziela) przekażemy 1 PLN na rzecz Fundacji! Dotyczy to zarówno biletów zakupionych online, jak i na miejscu, w kasach biletowych Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach.

Bilet jednodniowy (29 lub 30 styczeń 2022) 30 PLN
Bilet dwudniowy (29 i 30 styczeń 2022) 35 PLN
Dzieci i młodzież (do 16 r.ż.) Za darmo

Udział w dniach dla biznesu (27-28 styczeń 2022)
(zakup możliwy podczas wydarzenia)*

110 PLN

*płatność kartą płatniczą, w przypadku firm możliwość wystawienie faktury VAT

Udział w Dniach otwartych jest bezpłatny dla uczestników dni biznesowych. Wejście na podstawie identyfikatora (wydanego podczas dni biznesowych) lub na podstawie rejestracji na miejscu (prosimy o zabranie wizytówki). Nie prowadzimy rejestracji na Dni Otwarte dla osób spoza branży.

DODATKOWE INFORMACJE DLA UCZESTNIKÓW

W związku z panującą pandemią COVID-19 oraz obostrzeniami z nią związanymi, w 4 Design Days i Property Forum Śląsk (wydarzenie towarzyszące) mogą wziąć udział uczestnicy, którzy (według swojej najlepszej wiedzy)*:
 • nie są osobami zakażonymi COVID-19;
 • nie mają objawów COVID-19, takich jak duszność, podwyższona temperatura ciała, objawy przeziębieniowe;
 • nie przebywają na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym;
 • w ciągu ostatnich 10 dni przed wydarzeniem nie miały bezpośredniego kontaktu z osobą zakażoną COVID-19 i spełniają jeden z następujących warunków:
   • zaszczepienie przeciwko COVID-19 szczepionką, dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej, tj. przyjęcie wymaganej dla danego preparatu liczby dawek szczepionki co najmniej 14 dni przed wydarzeniem oraz okazanie przy wejściu na wydarzenie ważnego unijnego cyfrowego zaświadczenia COVID (Unijny Certyfikat Covid, UCC) w postaci elektronicznej lub papierowej lub zaświadczenia uznawanego za równoważne z UCC (wydanego przez państwo trzecie - spoza Unii Europejskiej);
   • posiadanie statusu ozdrowieńca, po przebyciu COVID-19 w ciągu ostatnich max. 6 miesięcy oraz okazanie przy wejściu stosownego potwierdzenia tego statusu – Unijny Certyfikat Covid;
   • posiadanie negatywnego wyniku testu w kierunku COVID-19 (dotyczy każdego dnia wydarzenia). Test ważny jest max. 48h od chwili jego wykonania. Negatywny wynik testu należy okazać przy wejściu na wydarzenie (wersja papierowa lub elektroniczna z wynikiem negatywnym testu).
  W dniach 27-30 stycznia 2022 r., podczas 4 Design Days, przed wejściem od ul. Olimpijskiej będzie można wykonać test w kierunku COVID 19. Badania wykonywane są przez Laboratorium Medyczne LAB-MED wpisane do rejestru Rządowego laboratoriów COVID*, z wykorzystaniem profesjonalnych testów Panbio™ firmy Abbott (bezbolesny, płytki wymaz z nosa). Odbiór wyniku w ciągu 30 minut od pobrania wymazu, w formie kodu QR dostępnego w mobilnej aplikacji - „mObywatel” lub w postaci wydruku wyniku odebranego osobiści na miejscu. Uczestnicy Wydarzenia obowiązkowo muszą przedstawić przed badaniem wypełnione skierowanie do pobrania: lub na stronie organizatora wydarzenia.
  Koszt badania 40 zł brutto **
  * https://www.gov.pl/attachment/29c6e7a3-d125-498f-b35b-e2852490f8ed
  ** cena dotyczy wyłączenie uczestników wydarzenia a jej atrakcyjna wartość została osiągnięta dzięki częściowej refundacji przez Organizatora Wydarzenia”.

Pełne zasady bezpieczeństwa dotyczące zakażenia wirusem SARS-CoV-2 dostępne są na stronie.

Liczba bezpłatnych pakietów stacjonarnych jest ograniczona. O przyznaniu pakietu każdorazowo decyduje Organizator. Udział Online jest bezpłatny.

Dostępne pakiety 4 Design Days i świadczenia w nich zawarte (dotyczy 27-28 stycznia 2022 r.). Zakup możliwy po wcześniejszej rejestracji:

Udział

Online
bezpłatny

Obejmuje

 • Dostęp do transmisji live (27-28 stycznia 2022 r.),
 • Dostęp do retransmisji sesji,
 • Dostęp do komunikatora.
Pakiet

Standard
bezpłatny dla osób z branży

Obejmuje

 • Udział w Dniach dla biznesu (2 dni),
 • Udział w Dniach otwartych (2 dni),
 • Dostęp do komunikatora.
Pakiet

Premium
990 PLN + VAT

Obejmuje

 • Udział w Dniach dla biznesu (2 dni),
 • Udział w Dniach otwartych (2 dni),
 • Dostęp do strefy cateringowej (przerwy kawowe oraz lunch),
 • Udział w wieczornych galach i bankietach,
 • Dostęp do komunikatora.

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu: dostep@ptwp.pl

FAQ

1. Gdzie mogę zgłosić swój udział?

Rejestracja prowadzona jest na stronie internetowej wydarzenia w zakładce Rejestracja.

2. Czy mogę zapisać się w inny sposób?

Nie ma możliwości rejestracji w inny sposób niż przez stronę.

3. Do kiedy trwa rejestracja?

Rejestracja na udział stacjonarny trwa do 26 stycznia 2022 r. Rejestracja na udział online trwa do 28 stycznia 2022 r.

4. Jak wygląda proces rejestracji?

Po wejściu na stronę do zakładki Rejestracja należy zapoznać się z informacją dotyczącą pakietów dostępu. Załóż konto, podając swój adres mailowy.

 • Mam już swoje konto:
  Jeśli adres mailowy znajduje się w naszym systemie, otrzymają Państwo komunikat o możliwości zalogowania się z wcześniej podanym hasłem bądź opcję „Odzyskaj hasło”. W przypadku odzyskiwania hasła na podany adres mailowy zostanie wysłany kod jednorazowy, który należy wpisać w odpowiednie okno. Wpisz nowe hasło oraz je powtórz. Po zalogowaniu się na konto sprawdź poprawność danych osobowych i wybierz interesujące sesje tematyczne. Po zapisaniu się następuje przekierowanie do statusu zgłoszenia (Nowe – oczekuje na zatwierdzenie przez Organizatora). Oznacza to, że zgłoszenie zostało wysłane, konto jest aktywne, a zgłoszenie oczekuje na weryfikację przez Organizatora.
 • Nie posiadam konta:
  W przypadku kiedy adres mailowy nie widnieje w systemie, trwa proces zakładania nowego konta, czyli wpisanie swoich danych osobowych, stworzenie hasła oraz zaakceptowanie oświadczenia o danych osobowych. Po wpisaniu poprawnych danych zostanie do Państwa wysłany kod aktywacyjny (należy sprawdzić skrzynkę SPAM). Uwaga! Proszę nie wyłączać strony przeglądarki z rejestracją. Należy wybrać sesje tematyczne oraz zapisać się na Kongres. Po zapisaniu się następuje przekierowanie do statusu zgłoszenia (Nowe – oczekuje na zatwierdzenie przez Organizatora). Oznacza to, że zgłoszenia zostało wysłane, konto jest aktywne, a zgłoszenie oczekuje na weryfikację przez Organizatora.
5. Czym jest kod aktywacyjny?

Kod aktywuje wcześniej stworzone nowe konta osobie, która go nie posiadała. Jest to 6-cyfrowy ciąg liczb. Zostaje wysłany na podany adres mailowy.

6. Ile będę czekać na weryfikację zgłoszenia?

Weryfikacja może potrwać ok. 1 tygodnia. W razie braku otrzymania weryfikacji tydzień od zgłoszenia, prosimy o kontakt na adres rejestracja@ptwp.pl

7. W jaki sposób mogę się zalogować na swoje konto?

Aby ponownie zalogować się, należy kliknąć zakładkę Rejestracja, następnie kliknąć Zarejestruj się i odnaleźć opcję Twoje konto w prawym górnym rogu.

8. W jaki sposób mogę zmienić/poprawić dane uczestnika?

Opcja Edycja Danych jest dostępna na koncie uczestnika.

9. Czy wybór sesji jest obowiązkowy?

Wybór sesji jest obowiązkowy, bez dokonania tego wyboru nie będzie możliwości przejścia do następnych kroków rejestracji. Prosimy o zaznaczenie sesji, w której udziałem są Państwo zainteresowani.

10. Czy i w jaki sposób mogę dokonać zmian w wyborze sesji?

Opcja Wybór Sesji jest możliwa na koncie uczestnika.

11. W jaki sposób mogę zrezygnować z uczestnictwa?

Na koncie rejestracyjnym widnieje opcja Rezygnuję z udziału.

12. Czy po potwierdzeniu przyjęcia mojego zgłoszenia otrzymam jeszcze jakieś informacje?

Na podany adres mailowy przyjdzie wiadomość z informacjami organizacyjnymi. Wiadomość pojawi się na kilka dni przed wydarzeniem. Będzie zawierać kod kreskowy, który należy wydrukować lub okazać na urządzeniu mobilnym w celu zeskanowania.

13. Czy udział w wydarzeniu jest bezpłatny?

W związku z pandemią COVID19, liczba pakietów stacjonarnych jest ograniczona. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny dla osób z branży (architektów, projektantów, designerów, przedstawicieli firm, deweloperów, producentów). O przyznaniu bezpłatnego pakietu stacjonarnego każdorazowo decyduje Organizator.

14. Czym są dodatkowo płatne pakiety dostępu?

Pakiet dostępu umożliwia zakup dodatkowych korzyści, tj. catering, strefa spotkań czy uczestnictwo w wieczornym wydarzeniu.

15. Kiedy będę mógł zakupić dodatkowy pakiet?

Zakup pakietu możliwy jest po weryfikacji zgłoszenia. Informacja o możliwości zakupu danego pakietu będzie zamieszczona w mailowym potwierdzeniu.

16. Czy zakup pakietu jest obowiązkowy?

Zakup pakietu nie jest obowiązkowy. Wiążę się to z rezygnacją z dodatkowych korzyści.

17. Jak długo będę czekać na zmianę statusu po zakupie pakietu?

Zmiana statusu następuje po zaksięgowaniu płatności przez Organizatora.

18. Czy jest możliwość zakupu pakietu w dniu wydarzenia?

Będzie taka możliwość poprzez płatność kartą lub wystawienie faktury po zakończeniu wydarzenia.

19. Co powinienem/powinnam mieć ze sobą w dniu wydarzenia?

Posiadanie kodu kreskowego i wizytówki ułatwi oraz przyśpieszy proces odbioru identyfikatora w dniu wydarzenia. Wydanie identyfikatora jest możliwe także poprzez podanie danych osobowych.

Posiadanie kodu kreskowego i wizytówki ułatwi oraz przyśpieszy proces odbioru identyfikatora w dniu wydarzenia. Wydanie identyfikatora jest możliwe także poprzez podanie danych osobowych.