Dni dla biznesu 27-28.01.2022
Dni otwarte 29-30.01.2022

Prelegenci

Paweł Kobierzewski

Paweł Kobierzewski

architekt, współzałożyciel, TK Holding Truszczyński & Kobierzewski

Współwłaściciel grupy TKHolding Architecture BIM VR. Absolwent Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Projekty, przy których brał udział wielokrotnie były nagradzane prestiżowymi nagrodami, takimi jak German Design Award, Iconic Awards czy też Green Building Award. W 2019r. reprezentował Polskę jako finalista World Architecture Festival przedstawiając Wodny Park Tychy - obiekt, który generuje dwa razy więcej energii niż zużywa. Swoje doświadczenie zawodowe koncentruje na dużych obiektach użyteczności publicznej o najwyższym stopniu skomplikowania funkcjonalnego, jak i technicznego. Jest współautorem między innymi: Fabryki Wody w Szczecinie, Biurowca Radius czy też Kompleks hotelowy w Trzęsaczu,.
Posiada uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej i jest członkiem Śląskiej Izby Architektów oraz SARP.
W czasach studenckich pełnił funkcję przewodniczącego Samorządu Studenckiego Wydziału Architektury.
Już od czasów studenckich rozwija technologię BIM, a później w pracy zawodowej - Wirtualną Rzeczywistość (VR). Miłośnik nowoczesnych technologii, rysunku odręcznego oraz suchych pasteli. Z zamiłowania amator kolarstwa i narciarstwa.

Bierze udział w sesjach:

Technologie dla budownictwa. Gdzie są wyzwania, czego potrzebuje rynek?

POWRÓT