Dni dla biznesu 27-28.01.2022
Dni otwarte 29-30.01.2022

Prelegenci

Marta Chrzanowska

Marta Chrzanowska

architektka, współzałożycielka MXCF Architekci, IARP

Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej i University of Detroit, odbyła staż w pracowni Walter B. Melvin w Nowym Jorku. Projekt dyplomowy promujący rewitalizację Elektrociepłowni Powiśle w Warszawie uzyskał tytuł I Nagrodę BDA-SARP.

Doświadczenie zdobywała w pracowni APA Kuryłowicz & Associates. Jest współautorką koncepcji i projektantką wielokrotnie nagradzanego domu handlowego Vitkac w Warszawie, jak również pierwszej koncepcji rewitalizacji Elektrociepłowni Powiśle i zespołu mieszkaniowego Nowe Powiśle w Warszawie.

Od 2016 prowadzi z Marcinem Ferencem zespół MXCF Architekci. Portfolio pracowni obejmuje obiekty i wnętrza biurowe, mieszkaniowe, użyteczności publicznej, usługowe i dla dzieci.

Jest współautorką projektu siedziby firmy Red Bull w Warszawie, który zdobył wyróżnienie CBRE Office Superstar 2021 oraz nominację do Property Design Awards 2022 w kategorii Design - Biuro.

W swojej pracy łączy ponad 20-letnie doświadczenie i rzetelność z indywidualnym podejściem do każdego tematu, jego kontekstu i potrzeb przyszłych użytkowników.

Bierze udział w sesjach:

Biura po pandemii

POWRÓT