Dni dla biznesu 27-28.01.2022
Dni otwarte 29-30.01.2022

Prelegenci

Maciej Skupiński

Maciej Skupiński

główny architekt, prezes zarządu

KODO Projekty i Realizacje Wnętrz

Prezes zarządu 2CS. Założyciel i właściciel KODO Projekty i Realizacje Wnętrz. Architekt sukcesu pracowni o największym zasięgu terytorialnym, która zrewolucjonizowała rynek usługi wykończenia pod klucz. Od kilkunastu lat związany z branżą nieruchomości i projektowania wnętrz.

Zarządza pracą zespołów architektów, nadzorując m.in. procesy projektowania, realizacji oraz doboru produktów i rozwiązań – pod kątem wzornictwa, ich funkcjonalności oraz jakości. Wieloletnie doświadczenie, znajomość rynku oraz oczekiwań inwestorów sprawiają, że wnętrza KODO to odpowiedź na realne potrzeby użytkowników. To także odzwierciedlenie ich stylu życia, aktualnych trendów oraz nowoczesnych, przemyślanych rozwiązań podnoszących komfort i standardy aranżacji wnętrz.

 

KODO Projekty i Realizacje Wnętrz to pracownia o największym zasięgu usługi pod klucz w Polsce, działająca na rynku od 2009 r., z ogromnym doświadczeniem i portfolio. Do chwili obecnej KODO zaprojektowało, wykończyło i oddało do użytku ponad 3 500 gotowych mieszkań. W 2020 roku otrzymało prestiżową nagrodę BUILD Architecture Awards 2020 („Najlepsza pracownia wykończenia wnętrz pod klucz w Europie Centralnej”, „Najlepsze gotowe wnętrze mieszkalne”).

KODO współpracuje zarówno z klientami indywidualnymi, inwestorami, jak i z największymi deweloperami w Polsce. Pracownie zlokalizowane są  w Warszawie, we Wrocławiu oraz w Trójmieście.

Bierze udział w sesjach:

Prezentacje konkursowe część 2

Prezentacje konkursowe część 3

Prezentacje konkursowe część 1

POWRÓT