Dni dla biznesu 27-28.01.2022
Dni otwarte 29-30.01.2022

Prelegenci

Katarzyna Waloryszak

Katarzyna Waloryszak

współwłaściciel, architekt, IARP

Współwłaścicielka i współzałożycielka pracowni architektonicznej MAKAA. Architekta i projektantka mebli. Twórczyni marki Huba - projektów mebli tworzonych dla dzieci. Doświadczenie zdobywała pracując i studiując  w  Łodzi, Warszawie, Paryżu i Lille. Paryska AS Architecture czy Aedas w Warszawie    Z Marcinem Waloryszakiem tworzy codziennie MAKAA – miejsce, w którym projektuje się budynki i prowadzi badania nad jakością przestrzeni i jej wpływem na nasze życie i otaczający świat. Architektura MAKAA powstaje w synergii z kontekstem, jednocześnie niosąc misję medium odpowiadającego na potrzeby przemiany miast i budowania jakości życia.

W MAKAA  tworzy się architekturę, która jest inwestycją mądrze gospodarowaną i inwestycją  w jakość. Kreatywność, wizjonerstwo i mądre analizy przetwarzane są w realne korzyści i ekonomie budynków, ważne nie tylko w momencie realizacji ale również w procesie eksploatacji.

W MAKAA łączy się  biznesowe narzędzia gospodarowania inwestycjami z projektowaniem opartym na ciągłym analizowaniu i szukaniu odpowiedzi na nasze realne potrzeby, nad tym jak funkcjonują budynki i jak powinny aby spełniać nasze bieżące oczekiwania.

Bierze udział w sesjach:

Drewno. Obalamy mity

POWRÓT