Dni dla biznesu 27-28.01.2022
Dni otwarte 29-30.01.2022

Prelegenci

Iwona Markešić

Iwona Markešić

dyrektor

Biuro Planowania Przestrzennego Miasta Gdyni

Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej (1997), Studiów Podyplomowych w zakresie urbanistyki i gospodarki przestrzennej (2002), Advanced Leadership Program,  (2020).

Doświadczenie w praktyce zdobywała już podczas studiów w biurach urbanistycznych oraz w Instytucie Planowania Przestrzennego i Ekologii na Uniwersytecie w Stuttgarcie. Początki pracy zawodowej związała z Gdynią w ramach Wydziału Urbanistyki Urzędu Miasta. Następnie przez kilka lat zajmowała się planowaniem przestrzennym w skali województwa, pracując w Departamencie Rozwoju Regionalnego i Przestrzennego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego.

W latach 2008 – 2018 pracowała na stanowisku kierownika I Zespołu Urbanistycznego w Biurze Planowania Przestrzennego Miasta Gdyni.

Przez kolejny rok zdobywała doświadczenie zawodowe jako Dyrektor Projektu w firmie deweloperskiej realizującej inwestycje mieszkaniowo-usługowe, w której m.in. zarządzała realizowanymi przez firmę projektami inwestycyjnymi.

Od 2019 r. jako Dyrektor Biura Planowania Przestrzennego Miasta Gdyni odpowiada za organizowanie pracy Biura oraz nadzoruje całość zadań Biura, w tym m.in. wykonywanie prac studialnych i projektowych w zakresie planowania przestrzennego miasta Gdyni.

Bierze udział w sesjach:

Resetowanie miast: Jakie są, na jakie czekamy?

POWRÓT