Dni dla biznesu 27-28.01.2022
Dni otwarte 29-30.01.2022

Prelegenci

Anna Olga Chmielewska

Anna Olga Chmielewska

partner, Interior Designer, JAM KOLEKTYW, Stowarzyszenie Architektów Wnętrz

Architektka wnętrz, stylistka,

współwłaścicielka Agencji Projektowej JAM KOLEKTYW,

wiceprezeska Stowarzyszenia Architektów Wnętrz SAW.

Absolwentka architektury wnętrz na Akademiach Sztuk Pięknych w Warszawie i w Poznaniu.

Przez 6 lat pracowała naukowo na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie w pracowniach Podstaw Projektowania i Projektowania Graficznego.

Projektowaniem wnętrz zajmuje się od 1991 roku. Od 2015 współtworzy wraz z Jolą Skórą Agencję projektową i kreatywną JAM KOLEKTYW

Jej ulubione tematy projektowe to eklektyczne mieszkania w starych kamienicach, przytulne siedliska poza miastem i butikowe przestrzenie użytkowe, którym udaje się przywrócić nowe życie z szacunkiem do zastanej tkanki architektonicznej i kontekstu miejsca.

Autorka tekstów o architekturze i projektowaniu zamieszczanych w prasie branżowej. Jako redaktorka i stylistka współpracuje z najlepszymi polskimi i zagranicznymi magazynami z tej dziedziny.

Od 2018 roku zaangażowana w prace społeczną na rzecz Stowarzyszenia Architektów Wnętrz, w którym zajmuje się określeniem standardów pracy architektów wnętrz, szkoleniami w tym popularyzacją idei zrównoważonego projektowania, współpracą z PSOA (Polskim Stowarzyszeniem Organizacji Architektonicznych) we współtworzeniu idei NEB.

Bierze udział w sesjach:

Nowy Europejski Bauhaus. Porozmawiajmy o tym, jak budować bez śladu węglowego

POWRÓT