Dni dla biznesu 27-28.01.2022
Dni otwarte 29-30.01.2022

Prelegenci

Aleksandra Sanz-Wroblowska

Aleksandra Sanz-Wroblowska

manager sprzedaży na Polskę

DELABIE

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Public Relations. Z Delabie związana od 2007 roku, od 2013 roku odpowiedzialna za polską ekipę sprzedaży. Dzięki połączeniu ambicji, kreatywności i pełnego zaangażowania w życie i rozwój firmy udało się jej przekazać i podtrzymać wartości rodzinne firmy DELABIE w polskiej filii. Od wielu lat, Aleksandra Sanz-Wroblowska jest głównym motorem napędowym polskiego oddziału, swoją motywacją zaraża wszystkich pracowników. Została obdarzona zaufaniem swoich pracodawców, na które w 100% zasługuje. Wdraża przyjęte metody pracy przy jednoczesnym dopasowaniu ich do polskich warunków rynkowych. Aleksandra Sanz-Wroblowska osiągnęła pozycję lidera. Jest szanowana przez swoich podwładnych, którzy doceniają jej pracę i sposób zarządzania.
Wyznaje zasadę: Najważniejszy jest zespół
Za swój sukces uważa rozpoznawalność produktu na rynku polskim, zmienianie przyzwyczajeń projektowych i występowanie na coraz większej liczbie inwestycji.
Ola jest również osobą dynamiczną, lubiącą wyzwania i połączenie tych elementów doprowadziło, że corocznie DELABIE notuje wzrosty sprzedaży.
Jej celem jest stać się największym graczem w branży sanitarnej obiektowej.

Bierze udział w sesjach:

Transformacje. Przestrzeń zdefiniowana na nowo

POWRÓT