Dni dla biznesu 27-28.01.2022
Dni otwarte 29-30.01.2022

Prelegenci

Agnieszka Tarnawa

Agnieszka Tarnawa

dyrektor rozwoju biznesu

Skanska Europa Środkowa

Absolwentka Politechniki Wrocławskiej na kierunku Budownictwo oraz programu Executive MBA w Wielkopolskiej Szkole Biznesu przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Związana z firmą Skanska od kilkunastu lat. Obecnie jest aktywną Dyrektorką Rozwoju Biznesu odpowiedzialną za budowanie i rozwój relacji z kluczowymi klientami oraz działania marketingowe na strategicznych rynkach Skanska. Jest również członkiem zarządu dywizji budownictwa ogólnego Skanska Central Europe oraz członkiem rozszerzonego zarządu. Doświadczenie zdobywała w różnych obszarach działalności – począwszy od marketingu i oferowania, poprzez realizację różnorodnych projektów jako Project Manager aż do funkcji Dyrektora Obszaru Wrocław w latach 2018-2020.

Agnieszka działa na rzecz długoterminowej zmiany branży budowlanej na nowocześniejszą, nastawioną na zrównoważone rozwiązania i partnerską współpracę z klientami. Była członkiem zespołu, który opracowywał Plan strategiczny rozwoju BIM w Skanska w Polsce. Zainicjowała wprowadzenie platformy BIM360, nowoczesnego narzędzia wspierającego proces zarządzania projektami, która wykorzystywana jest na projektach Skanska. Za jej wdrożenie firma otrzymała nagrodę „Innovation of the Year”.

Agnieszka aktywnie wspiera w rozwoju inne kobiety. Jest członkiem międzynarodowego networku Senior Women Advisory Group działającego w Skanska, który doradza w zakresie Diversity & Inclusion. Jest też mentorką w Skanska i poza nią – m.in. w programach mentoringowych Fundacji Liderek Biznesu oraz Top Woman in Real Estate.

Prywatnie: uwielbia podróże dalekie i bliskie, które łączy z fotografią.

Bierze udział w sesjach:

Technologie dla budownictwa. Gdzie są wyzwania, czego potrzebuje rynek?

POWRÓT