Dni dla biznesu 27-28.01.2022
Dni otwarte 29-30.01.2022

Prelegenci

Agnieszka Buczkowska-Korlińska

Agnieszka Buczkowska-Korlińska

architekt, właściciel

Inter-Arch Architekci

Absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki na Politechnice Warszawskiej. Założycielka INTER-ARCH Architekci – istniejącej od 2006 roku pracowni z siedzibą w Warszawie, specjalizującej się w kompleksowym projektowaniu oraz realizacji domów i rezydencji. Oferowana przez pracownię całościowa opieka nad tworzeniem nowych domów klientów obejmuje projektowanie architektury obiektu, aranżację wnętrz oraz pomoc w doborze i zagospodarowaniu działki, czy aranżacji ogrodu. W portfolio INTER-ARCH Architekci znajdują się projekty domów jednorodzinnych i osiedli, liczne zrealizowane wnętrza willi i apartamentów, a także obiekty komercyjne: restauracje, kawiarnie i kliniki. 

Inter-Arch Architekci jest laureatem licznych nagród w konkursach urbanistycznych, architektonicznych i wnętrzarskich. Za realizację projektu wnętrz Warszawskiej Rezydencji Miłośników Sztuki i Muzyki pracownia została wyróżniona nagrodą specjalną dla najlepszego projektu wnętrz rezydencji w Polsce 2019-2020 w prestiżowym, międzynarodowym konkursie International Property Awards, oraz nominowana w dwóch kategoriach w konkursie International Design and Architecture Awards 2020.

INTER-ARCH Architekci prowadzi działalność zarówno w kraju, jak i za granicą, projektując domy i apartamenty w hiszpańskiej Marbelli.

Bierze udział w sesjach:

Domy bez pozwolenia. Czy grozi nam urbanistyczny chaos?

POWRÓT