Dni dla biznesu 27-28.01.2022
Dni otwarte 29-30.01.2022

Prelegenci

Tomasz Wuczyński

Tomasz Wuczyński

główny architekt, założyciel

Grupa Plus Architekci

Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej w 2001 r. Zawodowe szlify zdobywał w jednej z najlepszych polskich pracowni, u Stefana Kuryłowicza, którego był także dyplomantem.

 Architekt z pasji i zamiłowania. Zafascynowany prostotą, zawsze szuka najmniejszej możliwej liczby elementów, które rozwiążą dane zadanie.

Założyciel pracowni Grupa Plus Architekci.

 Preferowane projekty to domy i hotele, które uważa za bardzo podobne funkcjonalnie. Zjawisko zawładnięcia przestrzenią przez mieszkańca, stałego bądź tymczasowego, jest jego ulubionym architektonicznym problemem.

 Autor wielu budynków i wnętrz: od powierzchni i budynków biurowych, przez hotele, po prywatne wille i wnętrza apartamentowe. Dzięki doświadczeniu z różnych segmentów rynku, otwarcie i umiejętnie podchodzi do rozwiązywania problemów projektowych i nie podąża utartymi ścieżkami. W pracy z klientami, zarówno prywatnymi jak i instytucjonalnymi, zawsze stawia na dobrą komunikację i profesjonalną obsługę.

 

Jednym z jego ulubionych własnych projektów jest Poziom 511 Design Hotel & Spa, za który otrzymał kilka prestiżowych nagród branżowych. Po otwarciu hotelu miał unikalną dla architekta możliwość sprawdzenia i przeanalizowania zastosowanych rozwiązań projektowych, będąc przez pierwsze dwa lata jego dyrektorem zarządzającym. To doświadczenie wykorzystuje dzisiaj do projektowania hoteli, doskonale znając potrzeby hotelarzy i rozmawiając z nimi "ich językiem".

 

Bierze udział w sesjach:

Designerskie domy

POWRÓT