Dni dla biznesu 27-28.01.2022
Dni otwarte 29-30.01.2022

Prelegenci

Katarzyna Burak

Katarzyna Burak

architektka

Fuga Architektura Wnętrz

Współwłaściciel FUGA Architektura Wnętrz

Ukończyła studia inżynierskie i magisterskie na Politechnice Białostockiej na wydziale Architektury Wnętrz. Równocześnie zdobywała doświadczenie w najlepszych pracowniach architektonicznych w Warszawie. Uwielbia tworzyć fotorealistyczne wizualizacje. Każde wnętrze dopieszcza nieoczywistymi detalami, które tworzą charakter projektowanej przestrzeni.

Wspinaczka sportowa, to po wnętrzach jej druga największa pasja, więc jeśli nie ma jej w pracowni to znaczy, że wspina się w skałach.

FUGA Architektura Wnętrz to autorska pracownia założona przez dwie architektki wnętrz – Antoninę Sadurską i Katarzynę Burak. Pracowania jest efektem naszej pasji do pięknych i funkcjonalnych wnętrz, przedmiotów, miejsc i ludzi. W naszych projektach stawiamy przede wszystkim na dobre jakościowo materiały, ponadczasowy design i funkcjonalność wnętrz. Uważamy, że prostota i klasyka nigdy nie wyjdą z mody, dlatego też w zaprojektowanych przez nas wnętrzach można znaleźć elementy minimalistyczne, klasyki designu oraz przedmioty z historią. W każdej przestrzeni odnajdujemy unikatowość, którą staramy się podkreślić w procesie projektowania – w nowoczesnym budownictwie czy w zabytkowej kamienicy. Nasze projekty cechuje staranne opracowanie i wykonanie.

Bierze udział w sesjach:

Najpiękniejsze polskie wnętrza

POWRÓT