Dni dla biznesu 27-28.01.2022
Dni otwarte 29-30.01.2022

Prelegenci

Antonina Sadurska

Antonina Sadurska

architektka

Fuga Architektura Wnętrz

Współwłaściciel FUGA Architektura Wnętrz
Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie na wydziale Architektury Wnętrz. W trakcie studiów magisterskich zgłębiała tajniki projektowania na prestiżowej mediolańskiej Politechnice. Każdy projekt traktuje tak, jakby to ona miała zamieszkać, pracować czy funkcjonować w kreowanej przestrzeni.

Kiedy nie ma jej w pracowni to biega po budowach nadzorując prace wykonawcze. Uwielbia aktywność fizyczną w każdej postaci: fitness, crossfit czy spokojną jogę oraz kuchnię wegańską. Prywatnie mama Jagienki i Jasia.

FUGA Architektura Wnętrz to autorska pracownia założona przez dwie architektki wnętrz – Antoninę Sadurską i Katarzynę Burak. Pracowania jest efektem naszej pasji do pięknych i funkcjonalnych wnętrz, przedmiotów, miejsc i ludzi. W naszych projektach stawiamy przede wszystkim na dobre jakościowo materiały, ponadczasowy design i funkcjonalność wnętrz. Uważamy, że prostota i klasyka nigdy nie wyjdą z mody, dlatego też w zaprojektowanych przez nas wnętrzach można znaleźć elementy minimalistyczne, klasyki designu oraz przedmioty z historią. W każdej przestrzeni odnajdujemy unikatowość, którą staramy się podkreślić w procesie projektowania – w nowoczesnym budownictwie czy w zabytkowej kamienicy. Nasze projekty cechuje staranne opracowanie i wykonanie.

Bierze udział w sesjach:

Najpiękniejsze polskie wnętrza

POWRÓT