Wyróżnij się albo zgiń...

Pomysł to klucz do biznesowego sukcesu, jednak nie zawsze decyduje o wygranej. O tym, jak się wyróżnić i budować konkurencyjność w biznesie poprzez design - porozmawiamy na sesji inauguracyjnej 4 Design Days.

Sesja "Wyróżnij się albo zgiń - budowanie konkurencyjności w biznesie poprzez design" zainauguruje cztery dni dyskusji, jakie zaplanowano podczas 4 Design Days. 

W debacie wezmą udział architekci, designerzy i projektanci. Jednym z najważniejszych pytań, na jakie poszukają odpowiedzi, to: jak zbudować konkurencyjność w biznesie poprzez design? Paneliści przedstawią nie tylko pomysły, w jaki sposób pogodzić styl z zyskiem finansowym, ale również wskażą na przykłady udanych przedsięwzięć.

4 Design Days to największe w tej części Europy wydarzenie rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa. Przez cztery dni ikony światowego i polskiego designu, najwięksi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy będą dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie. Przedstawią ofertę nowatorskiego wyposażenia i technologii, a także najnowsze inwestycje mieszkaniowe na południu Polski. Spotkaniu towarzyszyć będzie szereg imprez, w tym rozdanie nagród dla branży.