Roca i Laufen zapraszają na 4 Design Days

Wierzymy, że premiera nowego eventu jakim jest 4 Design Days odniesie sukces i przyciągnie biznes, publiczność i architektów z całego kraju - uważa Joanna Dec Galuk, dyrektor marketingu firmy Roca Polska.

- Chętnie angażujemy się w inicjatywy promujące dobry design i architekturę, ponieważ są bliskie naszym celom. Grupa Roca również tworzy dobrze zaprojektowane produkty i przestrzenie łazienkowe, mając w swoich strukturach kilka centrów i galerii designu i współpracując ze znanymi architektami z całego świata - mówi Joanna Dec Galuk.

- Wierzymy, że premiera nowego eventu jakim jest 4 Design Days odniesie sukces i przyciągnie biznes, publiczność i architektów z całego kraju. To także okazja do promocji stolicy Górnego Śląska, w którym znajduje się jedna z fabryk Roca - podkreśla dyrektor marketingu firmy Roca Polska.

Joanna Dec Galuk zwraca też uwagę na lokalizację tego eventu. - Dodatkową atrakcją jest na pewno sam obiekt imprezy, czyli Międzynarodowe Centrum Kongresowe. Roca i Laufen zapraszają, my tam będziemy! – zaprasza Joanna Dec Galuk.