Prelegenci

A B C D F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U V W Z Ż
Magdalena Federowicz-Boule

Magdalena Federowicz-Boule

prezes zarządu

Tremend Sp. z o.o.

Magdalena Federowicz-Boule posiada wieloletnie, międzynarodowe doświadczenie w zarządzaniu procesem inwestycyjnym oraz w prowadzeniu projektów architektonicznych i wnętrzarskich. Jest uprawnionym i czynnym architektem oraz Prezesem Zarządu firmy Tremend. Pracownię architektoniczną Tremend założyła wraz z Jarosławem Gwóźdź w 2010 r. Filozofią firmy jest łączenie usług projektowych przy jednoczesnym szerokim wsparciu w zakresie prowadzenia i nadzorowania procesu inwestycyjnego.

W roku 2016 pracownia Tremend została odznaczona dwiema nagrodami International Property Awards w kategorii Hotel Interiors – Best Hotel Interiors Poland za wnętrza Novotel Wrocław Centrum oraz Best Hotel Interiors Hungary za projekt Ibis Styles Budapest City. W 2017 r. Tremend ponownie został laureatem European Property Awards w kategorii Hotel Interior Design. Tym razem jury doceniło projekt Ibis Styles Grudziądz.

Bierze udział w sesjach:

 • Architektura i lifestyle na pierwszym planie, czyli pomysł na alternatywny handel

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Architektura i lifestyle na pierwszym planie, czyli pomysł na alternatywny handel

  E-commerce zmienia zwyczaje zakupowe klientów. Dlatego galerie handlowe w walce o wydłużenie czasu spędzanego w obiekcie, tzw. dwell time, rozwijają strefy restauracyjno-rozrywkowe. Stymuluje je do tego także inny trend – obiekty handlowe powstające w rewitalizowanych przestrzeniach, które oferują wysublimowane produkty i doznania zakupowe. Takich przykładów na świecie jest wiele: Mercado de San Miguel w Madrycie, La Boqueria w Barcelonie. W Polsce pionierem jest Hala Koszyki w Warszawie. Czy będą kolejne?

  Architektura i lifestyle na pierwszym planie, czyli pomysł na alternatywny handel

POWRÓT