Prelegenci

A B C D F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U V W Z Ż
Karolina Kaim

Karolina Kaim

prezes zarządu

Tacit Investment

Od ponad 20 lat związana z polskim rynkiem nieruchomości. Współtworzyła warszawski rynek nieruchomości komercyjnych, a od kilku lat także mieszkaniowy segment luxury w stolicy. Ma unikalne doświadczenie w polskim sektorze hospitality & leisure. Jest uznanym ekspertem w segmencie nieruchomości premium.

Od grudnia 2014 roku pełni funkcję Prezesa Zarządu Tacit Investment, gdzie jest odpowiedzialna za strategię i rozwój marki, która konsekwentnie tworzy nowe kategorie produktowe w segmencie projektów luksusowych i realizuje najlepsze jakościowo projekty w swojej klasie.

Przez 15 lat budowała grupę Platan Group, gdzie obecnie pełni funkcję Prezesa Zarządu bez obowiązków operacyjnych.

W latach 1991-1999 pracowała w firmie Jones Lang LaSalle, tworząc jej podstawy na polskim rynku i biorąc udział w jej bieżących działaniach i zarządzaniu firmą.

Absolwentka Wydziału Architektury oraz Podyplomowych Studiów Wyceny Nieruchomości na Politechnice Warszawskiej. Jest członkiem Executive Committee ULI (Urban Land Institute w Polsce), a także Ambasadorem Fundacji White Star.

Prywatnie – wielbicielka koni, zdrowego i sportowego stylu życia oraz książek.
Ma trzech synów.

Bierze udział w sesjach:

 • Wieżowce z pazurem

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Wieżowce z pazurem

  To one symbolizują rozwój i siłę miasta, sięgając jeszcze wyżej. Świadczą, że ludzie, którzy tu mieszkają, mają aspiracje i ambicje. Czy Warszawa stanie się "najwyższym miastem" w Unii Europejskiej?

  Wieżowce z pazurem

 •  

  Hot list

  Przegląd najbardziej designerskich inwestycji i projektów zrealizowanych w Polsce i na świecie – prezentacje. Przedstawimy najciekawsze realizacje oraz projekty ostatnich lat w Polsce i na świecie w poszczególnych sektorach – biurowym, handlowym, hotelowym i publicznym. Poznaj najnowsze trendy, dowiedz się, kto zaprojektował najbardziej spektakularne obiekty i wnętrza oraz kto je wyposażył. Zdobądź inspiracje do własnych projektów

  Hot list

POWRÓT